Zpráva od revival carp teamu

Ahoj všichni sportovní rybári

Tak se nám priblížil víkend, který jsme plánovali již měsíc dopredu. Jen co Mirek skončí v práci naložíme naše náradíčko a vyrážíme na naši oblíbenou svazovou vodu. Ikdyž nás meteorologové straší bourkami a častým deštěm, nás nic neodradí. A proto neváháme a rychle skládáme věci do auta a hurá k vodě.

Skládání věcí do lodě je opravdu puzzle, protože nám věcí pribývá a loď je porád stejně malá. Naštěstí nás zachraňuje kamarád, který nám půjčil ještě jednu loď, takže skládání netrvá tak dlouho.

Usedáme do lodě a jednu plnou loď táhneme za sebou. Výkon, který jsem predvedl by byl hodný našeho veslare Synka.

Konečně jsme na našem místečku , jelikož je zataženo a občas se ozve i burácení hromů tak začínáme budovat bivy .Rychle zaklízíme všechny věci do bivaku.

Tak teď jsou na radě pruty a všechny naše potrebné věcičky na obelstění našich kaprích kamarádů. Mirek dává dohromady krmení a echolot.

Mirek vyráží na vodu osondovat místo lovu a trošku podstrojit naším kapríkům.

Já mám mezi tím nachystané pruty i z montážemi, samozrejmě z mojí oblíbenou návnadou.Mirek se vrací a nevypadá vůbec optimisticky . Už první den si myslí, že nebude ani pípnutí .Já samozrejmě nevzdávám nic bez boje a proto vyrážím na vodu .Asi po hodině se ozve pípák a ne a ne se zastavit , zdolávám první rybu této úspěšné výpravy.Ale abych nepredbíhal .Kapr byl v plné kondici a krásně jsem si užil první zdolávačku. Do půlnoci se mi pípák rozezněl ještě pětkrát. Takže maximální spokojenost . Mirek neměl jediný potah. Ráno vstáváme a vypadá do na déšť rychle pokládáme montáže a čekáme na první záběr.Záběr prichází zanedlouho a i Mirkovi po necelých 24 hodinách se rozezněl pípák. Nevím co se tak rychle změnilo, ale záběry měl teď jen Mirek a já nic, ale to je rybarina jelikož chytáme jako tým tak i ryba vytažená sparingpartnerem nás těší .

Tato výprava byla opravdu vydarená, za necelé tri dni lovu vytaženo 19 kaprů v rozmezí 64 až 78cm a největší váhou 10+ raritou byl kapr, který měril pouhých 59cm a vážil 7,5 kg .Kapri byly ve výborné kondici takže souboje byly fajn.

Až na naše oblíbené počasí kdy nám pršelo od soboty do neděle skoro v tahu a pár ztracených kaprů hodnotím tuto výpravu na 1 z hvězdičkou.

Za Revival carp Team zdraví Ali.

Petrův Zdar

Sdílet: 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <iframe>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ověření zda jste člověk nebo webový robot