Zahájení dravců na Labi

Rok 2018 se zapsal pro mě jako nejhorší rok s chycením sumce na Labi. Když jsem zde začínal tak každá druhá vycházka přinesla záběr od sumce, ale tenhle rok to bylo jiný , hrozný. Moc stráveného času u vody a čekání na vysněnou dvoumetrovou rybu.
Zahájení lovu dravců , den na který čekám jak na smilování. Už jsem se nemohl dočkat. Věděl jsem kam na nejlepší místo. Když už to přišlo a já dal práci zbohem, na deset dní , tak v tu chvíli jsem stál u Labe . Na tom samém místě kde jsem v roce 2017 vytáhl hodně sumců.
Týden přede mnou. Nemám důvod vymýšlet něco nového, proto volím starou klasiku. Jela se mnou moje žena, vlastně manželka, můj miláček raději. Přece jenom si ten článek asi přečte taky. :-D má taky papíry a to bylo pro mě super, protože jsem mohl chytat sumce i zdejší ,prý dvacetikilový kapry. 
Čtyři tyčky nastražený , nebudu tady vypisovat co jsem a jak a kde měl nastražený, ale skončil jsem na Labi na zahájení lovu dravcu totálním fiaskem. Ale, jělikož jsme měli s moji drahou polovičkou políčeno i na kapry tak se nám podořilo vytáhnout kapra 12,5 kg 85 cm. Radost veliká. Z Labe náš největší. Teda můj největší :-D 
Po týdnu chytání sumců, kde jsem neměl ani záběr, nic, vůbec nic. Nechápu. Čuměl jsem zklamaně na vodu, která mi dala před rokem to nejlepší co mohla, ale asi mi dala spíš vše co mi kdy dát mohla. Když jsem odjížděl od vody zklamaně, tak mě to jenom utvrdilo k tomu, že to takhle nemůžu nechat. 
Tady se podívejte na odkaz, jak jsem si krásně zachytal na Labi na zahájením v roce 2017 ale BOHUŽEL v roce 2018 vyhořel, ale i to k rybařině patří. 
Smůla, ale v tomhle článku neuvidíte sumce, protože se mi žádný nepovedl chytit. Ale to nevadí k vodě nechodíme jenom pro ryby.  Další článek bude s fousama............                                                                            
 
 
                                                                                           s pozdravem  Irži Pražké Pepík :-D 
Sdílet: