Osmá výroční schůze Rybářského klubu Moravské Budějovice

Rok uběhl  rychleji, než by si leckterý z nás přál. A nadešel opět čas zúčtování, vyhodnocení sezóny 2017 a plánování dalších akcí na již 9 tý rok, chodu klubu.

Sešli jsme se, tradičně, v salonku Restaurace Bílý dům a začali formálnější částí schůze.

 

A i já tuto část zkrátím a udám pouze fakta v jednotlivých bodech.

  1. zvolený předseda pro rok 2018   Michal Zyblikiewicz...děkuji za důvěru

  2. výbor, jako loni  Bedřich Ženatý

                                     Luboš Hrdý

                                     Tomáš Kosík

                                     Víťa Pecivál

Každoročně vyhlašujeme ty nejúspěšnější rybáře a z těch nej vybereme rybáře roku. Rok 2017 opanoval (taky je pořád u vody) David Sedláček, který obsadil hned tři kategorie ze čtyř. A to NEJ kapr 17,48kg, rybu roku -amur 74cm a samozřejmě nejcennější NEJ RYBÁŘ RKMB 2017. Moc gratulujeme. V loni se opravdu povedl NEJ dravec a toho ulovil, při lovu kaprů, Ondra Vyskot a jednalo se o sumce 213cm. Taktéž gratulace.


 

Pro zpestření si děláme tombolu, do které každý donese nějaký ten prezent. No cen letos bylo víc než dost. A jelikož jsme se inspirovali u Davida, který při svých závodech vybírá dobrovolné vstupné, které věnuje  nadačnímu fondu dětské onkologie KRTEK, i my jsme svým dílem přispěli a to částkou 2756Kč.

Dobrý ne?!

 

A co jsme naplánovali na další sezonu a to 2018? Soutěže v rámci klubu zůstávají a rybou roku je PARMA. Tak to jsme zvědav. Každopádně pro kamarády uspořádáme match/feeder zahájení sezony, RKMB LASTIA víkend 2018 a na podzim nebude chybět RKMB VRANOV LAKE SPIN 2018. A kdo ví, třeba klapne ještě v průběhu roku PRESTIGE CUP.

 

Takže se máme, máte nač těšit a všem slušným rybářům přeji úspěšnou sezonu 2018 a někdy u vody ahoj Michal mishak Zyblikieiwcz

Sdílet: