KRÁL RYBÁŘŮ RKMB 2024

                                                     
 
Závod probíhá pouze na svazových vodách. Závod je pouze pro členy RKMB a pozvané hosty. Úkolem je ulovit daný počet druhů vybraných ryb,v co největší délce. Všechny úlovky budou v tabulce  online zveřejněny na stránkách www.rkmb.cz, ve skupine RKMB na facebooku a online chatu messenger.
 
Po zaplacení startovného obdrží každý závodník speciální metr(či značku na metr z předchozích ročníků), na který přiloží ulovenou rybu a udělá pár zřetelných fotografií. Lovec fotografii zašle co nejdříve pořadateli závodu ideálně do skupiny messenger -král rybářů RKMB . Uznané jsou pouze úlovky odfocené na oficiální podložce! Fotografie úlovku bez oficialní podložky nebudou uznány. Bodované ryby jsou: kapr obecný, amur bílý, okoun říční, lín obecný, cejn velký, štika obecná, candát obecný, sumec velký, bolen dravý, jelec tloušť, úhoř říční, karas(obecný, stříbřitý).
 
Bodování Ryb :1cm =1 bod za každý dokončený centimetr , jen u sumce je 1 cm = 0,5 bodu(zaokrouhluji dolu).Ulovením všech bodovaných druhů ryb získávý lovec 50 prémiových bodů.
 
Termín závodu : 1.1.2024 - 31.12.2024.
 
 
Registrace : 500Kč
 
Cena pro krále : medaile-hotovost třem prvním(50-30-20% částky po odečtení ostatních nákladů) popř. věcné ceny
                         První, kdo naplní kompletní tabulku druhů, získává bonus 1 000Kč.
 
Ředitel závodu: mishak email: [email protected] telefon: 732 125 954
 

CELÝ ZÁVOD JE ZALOŽENA NA DŮVĚŘE A FAIR PLAY ZÚČASTNĚNÝCH, JAKÉKOLI PROKÁZÁNÍ NEKOREKTNÍHO JEDNÁNÍ VEDE K OKAMŽITÉ DISKVALIFIKACI A TO I PRO

NÁSLEDUJÍCÍ ROČNÍKY

Sdílet: