D7 letos podruhé

Letos, už podruhé jsme s Harym 18.7. vyrazili na Dyji 7, na místo, na kterém jsme na jare nachytali pěkné ryby , tentokrát ale na 4 noci.

Ma místo jsme dorazili ve stredu večer.Místo jsme rozkrmili Sniperem v Akáčku, který byl pro nás jasnou volbou jako nástraha na tuto výpravu. Já jsem jeden prut vyvezl, ostatní jsme nahodili a čekali co se bude dít. Asi po trech hodinách začali chodit záběry od kaprů 50-60cm. Do rána jsme zdolali i nějaké nad 60cm. Ve čtvrtek se velikost kaprů rapidně zvýšila, a my jsme tahali ryby okolo 7kg a to docela v hojném počtu. Bourka, která se prehnala prinesla hodně záběrů. V pátek to bylo na počet záběrů i na velikost kaprů podobné . Záběrů bylo opravdu hodně. V pátek večer se mi podarilo dostat největšího kapra výpravy lysce 8,5kg. V noci zase pršelo a my se báli, že se odsut nedostanem pres tu hroznou cestu. V sobotu záběrů trochu ubylo a večer nám najeli malé ryby, které nás provázeli až do konce výpravy. V neděli zase pršelo, ale cestu jsme zdárně ikdyž s nervama projeli.

Kapri brali poctivě, jen škoda, že se nespletl nějaký pres 10kg. I z vyvážky totiž chodili záběry od menších ryb.Chtělo to tvrdší a větší koule, které jsme postrádali. Rybačka to byla dobrá a Sniper znovu nezklamal. Na tuto vodu se podíváme asi až príští rok na jare, ale už teď se těším..

S pozdravem Tomasson

Sdílet: 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img> <iframe>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.

Plain text

  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ověření zda jste člověk nebo webový robot